Sprawienie przyjemności swojemu partnerowi zazwyczaj nie powinno stanowić problemu dla kobiety, jednakże czasami naszej drugiej połówce potrzeba czegoś więcej, niż to co zazwyczaj robimy. Jak więc sprawić mężczyźnie przyjemność?

Jak sprawić swojemu facetowi przyjemność?

Znajdź strefy erogenne twojego partnera

Każdy mężczyzna ma obszary erogenne, które przy odpowiedniej stymulacji mogą być pobudzone. Gdy mówimy o takich strefach u mężczyzny, to najbardziej oczywistą jest penis, jednakże czasami może to po prostu nie wystarczyć. Niektórzy faceci lubią także, gdy ich płatki uszu są lizane, a z kolei inni preferują, masowanie krocza za pomocą dłoni lub nawet ruch podobny w czasie masturbacji (tak zwany ,,handjob”).

Istnieją także pewne ukryte punkty, jak poniżej jabłka Adama lub wzdłuż żeber, które mogą być bardzo istotnymi miejscami dla pobudzenia. Klepanie pośladków może pomóc mężczyźnie w odprężeniu. Jego reakcja na takie działanie może być dobrym wstępem do zajęcia się jego punktem G. Powszechnie wiadomo, że jest nim prostata, a masowana w prawidłowy sposób może doprowadzić mężczyznę do orgazmu. Te rejony mogą ujawniać się z biegiem czasu, ale najważniejsze to zaangażować w ich odkrywanie również partnera.

Poćwicz stymulację krocza

Naturalnie, jak już wcześniej wspominaliśmy, odpowiednia stymulacja męskiego penisa może doprowadzić twojego partnera do odpowiedniego orgazmu, jednakże jeśli robisz to w sposób nieumiejętny, bądź nie zgodnie z poleceniami partnera, to twoje starania mogą sprawić, iż twój partner zamiast cię zachęcać do tego, abyś odkrywała jego ciało, będzie starał się ciebie od tego odwieść. Tak więc odpowiednie ćwiczenia, oraz filmy instruktażowe powinny być dla ciebie przymiarką do ćwiczeń, a rozmowa z partnerem i słuchanie jego poleceń kolejnym priorytetem, ponieważ bez tego zamiast rozkoszy – sprawisz ból.

Zainteresuj się nim

Wiele kobiet tak naprawdę będąc w związku z partnerem, prawie nigdy go nie poznaje od jego naturalnej strony, z racji tego że po prostu je to nie interesuje. Jeśli to uczynisz, twój partner na pewno będzie pełen podziwu dla ciebie, twój związek z nim się poprawi, a na dodatek sprawisz mu przyjemność, przy okazji dowiadując się (jeśli odpowiednio skierujesz rozmowę) na co ma on ochotę.