W jaki sposób prowadzić flirt?

Wiele dziewczyn zastanawia się nad tym, co czyni nie tak, że mężczyźni nie adorują ich w takim stopniu w jakim by sobie tego życzyły. Teoretycznie mają wszystko, figurę, intelekt, poczucie humoru, jednak coś nie do końca gra. Być może również Ty zastanawiasz się nad tym, dlaczego mężczyźni nie szaleją za Tobą tak jakbyś tego oczekiwała i pragnęła.

O czym należy pamiętać?

Kobieta wcale nie musi wyglądać jak miss wszechświata i okolic, by faceci darzyli ją uwagą, zainteresowaniem, podziwem. Wiele modelek porno, będących gwiazdami swojej branży nie ma idealnej figury, zamiast tego ma w sobie to coś, co sprawia, że mężczyźni do nich lgną. Zapewne wśród Twoich znajomych, masz parę koleżanek, które Twoim zdaniem nie uchodzą za piękności, jednak stale mają wokół siebie stadko adoratorów płci męskiej.

Jak należy działać, by flirt był owocny?

Mężczyźni lubią, gdy kobieta okazuje im zainteresowanie, gdy pyta co tam u nich, kiedy mogą się wygadać. Jeśli jesteś subtelna, wysyłasz sygnały, żaden mężczyzna nie pozostanie Ci obojętny. Mężczyźni cenią sobie komplementy, dlatego też nie warto ich szczędzić. Ważne, byś unikała banałów, byś potrafiła powiedzieć coś, co na długo pozostanie w pamięci mężczyzny, który się Tobie podoba. Panowie lubią kobiety pewne siebie, swych wdzięków, świadome swego ciała. Twoja postawa musi znamionować pewność siebie, nie możesz się kulić, ani też wykonywać nerwowych ruchów. Kobieta cechująca się inteligencją emocjonalną spodoba się każdemu mężczyźnie, musisz złapać z nim wspólne flow. Mężczyźni cenią sobie dotyk, dlatego nie unikaj go. Ważne byś potrafiła patrzeć w oczy Swemu rozmówcy, będąc przy tym naturalną i potrafiącą żartować.

Podsumowanie

Kobiety, które są rozchwytywane przez mężczyzn wcale nie muszą mieć super figury, wystarczy, że są świadome siebie i potrafią prowadzić dialog z mężczyzną. Również Ty możesz zdobywać męskie serca poprzez naturalność, pewność siebie, świadomość siebie, swojego ciała. Przede wszystkim musisz uświadomić sobie jak wspaniałą, pełną wdzięku kobietą jesteś, gdy Ty w to uwierzysz, wtedy również otaczający Cię mężczyźni spojrzą na Ciebie z uwielbieniem.

Źródło: https://lalola.pl/