Aby zaskoczyć swojego partnera (bądź partnerkę) w łóżku, nie potrzeba wiele – lecz czasami lepiej jest dowiedzieć się, jak to zrobić odpowiednio, niż później żałować. Więc jak odpowiednio zaskoczyć partnera w łóżku?

Zaskocz swojego partnera w łóżku!

Bez inicjatywy – daleko nie zajedziesz

Część kobiet ma głęboko zakorzenioną postawę, która nie pozwala im na przejęcie inicjatywy, jednakże to tak naprawdę większość facetów chce od kobiet. Nie czekaj, aż on zrobi pierwszy ruch. Wykaż się zainteresowaniem, powiedz mu, jak wspaniale by było, zachęć go mruczeniem do ucha, dotykiem, pocałunkami. Choć jasna komunikacja w kwestiach łóżkowych jest absolutnie nie do przecenienia, czasem facetowi wystarczy tylko wymowne spojrzenie, sugestywna mowa ciała i wyszeptane słowa, zachęcające do miłego ,,bara-bara”. Jeśli pokażesz mu, że chcesz, inicjując zabawę jego penisem, głaszcząc go po torsie czy bawiąc się jego uchem – to na pewno będzie zaskoczony, oraz bardzo z tego powodu zadowolony.

Zacznij od szyi

Kobiety często skupiają się na bokach szyi i okolicy uszu, jednakże część mężczyzn tego po prostu nie lubi, co może doprowadzić do odepchnięcia przez partnera. Omijanie jednej z ważniejszych okolic, a mianowicie przodu szyi, tuż pod jabłkiem Adama może być błędem i wtedy spotkasz się z rozczarowaniem ze strony swojego mężczyzny. W tym miejscu znajduje się gruczoł tarczycy.

Według starożytnej chińskiej medycyny i refleksologii jest on bezpośrednio związany z narządami płciowymi. Najlepiej, gdy pobudzisz tą strefę erotyczną kładąc swoje lekko wilgotne wargi na jego gardle. Następnie pieść jego jabłko Adama delikatnie muskając je językiem. Tuż pod jabłkiem Adama znajduje się gruczoł tarczycy i tu się zatrzymaj, masuj to miejsce okrężnymi ruchami języka. Okrężne ruchy sprawiają, że masujesz praktycznie cały gruczoł tarczycy, więc twój partner odczuwa maksymalną przyjemność.